Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Sahara Classic Dirk Pitt adventure, where the adventurer is drawn to the... »
Schokgolf <p>Dirk Pitt en zijn numa-team ontdekken de oorzaak van een aantal grote natuurrampen. Er worden enorme akoestische golven opgewekt door de diamantholding va... »
De scherpschutter Als privédetective Isaac Bell de monopolie van John D. Rockefeller Standard Oil onderzoekt, neemt de zaak een dodelijke wending. Een sluipschutter vermoordt... »
Dodelijk tij <p>Dodelijk tij
Een extreem dodelijk gif wordt met opzet over de kust van Alaska verspreid. Iedereen die hiermee in aanraking komt, gaat dood. Aan Dirk Pitt... »
Grenzeloze hebzucht Nadat een explosie in de Golf van Mexico drie booreilanden vernietigt, wordt Kurt Austin ingeschakeld om te onderzoeken wat er is misgegaan. Het NUMA-team on... »
Dirk Pitt maakt op de Caribische Zee jacht op een bende schurken die een milieuramp lijkt te ontketenen als gevolg van onderwatere... »
Duivelspoort <p>Een Japans vrachtschip vliegt voor de kust van de Azoren in brand. Als piraten het brandende wrak willen plunderen explodeert hun schip. Kurt Austin gaat ... »
De stille zee <p>7 december 1941: vier broers doen op een klein eiland net buiten de kust voor Washington een buitengewone ontdekking. Alleen het nieuws over Pearl Harbor ... »
Het blauwe goud Professor Francesca Cabral is op weg naar een conferentie in Rio om een sensationele ontdekking wereldkundig te maken. Haar vliegtuig wordt gekaapt door terr... »