Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Milan wordt grote broer Een warm verhaal over een nieuwe baby en grote broer of zus worden. Voor kinderen vanaf 24 maanden, met de emoties van het kind als thema.De mama van Milan h... »
Anna ruimt op Anna is Konijn kwijt.Ze kan hem nergens vinden.Niet tussen de blokken en niet tussen de poppen.Wat een rommel! Waar is Konijn nu toch gebleven?Misschien moet... »
Anna viert carnaval Een vrolijk verhaal over het vieren van carnaval. Voor peuters vanaf 24 maanden, met de wereld rondom het kind als thema. Vandaag is het carnaval. Anna is ve... »
Woordjes leren Kleine Handjes. Met dit boek leert uw kind samen met Daan een heleboel nieuwe woordjes.... »
Op je potje, Konijn Anna wil dat Konijn op het potje gaat.Maar dat lukt niet echt.Het potje blijft helemaal leeg.Anna weet al heel goed hoe het moet.Ze zal het Konijn eens laten... »
Bij Anna in de straat Anna is haar knuffel Konijn kwijt! Samen met mama gaat ze op zoek bij alle vriendjes in de straat. Zoek je mee? Bij iedereen mag Anna even binnen kijken. Elk... »