Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Daan komt eraan! Daan komt eraanAls Daan zijn ogen sluit, gebeuren er de gekste dingen. Opeens sjeest hij over de racebaan of zit hij midden in een raketlancering. Hij reis... »
Voetbalmeiden Samen één team De beste vriendinnen Olivia, Sieneke en Elif zijn dolblij als ze kampioen worden met hun voetbalteam. Ze willen niets liever dan met zijn drieën door naar h... »
Omgeruild Pum is een hippe chick uit Amsterdam. Ze is vrolijk, extravert en houdt van dansen. Yannick is een verlegen en creatief meisje uit Wassenaar. Ze kennen elkaa... »
AVI-boeken over sport Goed zijn in sport is vaak een kwestie van oefenen. Dat geldt ook voor lezen! Sporten en lezen zijn niet alleen belangrijk, maar ook leuk om te doen. Het the... »
Ich muss so dringend `Ich muss Pipi, sagt Bram, als sie gerade aufs Fahrrad steigen.
`Kannst du es noch aufhalten? fragt Papa. `Ich muss noch Brot kaufen.
`Nicht so lange, ich mu... »
Boek over sport en wetenschap Wist je dat...<br/>... de grootste sportbal een diameter van 1,22 meter heeft?<br/>... voetballen voor 1855 werden gemaakt van opgeblazen varkensmagen?<br/>.... »