Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Daan in de ruimte. Als Daan voor zijn verjaardag een astronautenpak krijgt, vraagt hij aan zijn vader om ook een raket te bouwen. Dat kan papa niet, maar hij neemt hem wel mee... »
Eekhoorn is een held Eekhoorn droomt ervan om een held te zijn. Maar hoe wordt hij dat? Als een echte held probeert hij zijn vrienden te helpen, maar die zijn daar helemaal niet ... »
Mag ik een hondje? Sam wil maar één ding: een eigen hondje. Maar zijn ouders vinden het te veel werk. Gelukkig mag Sam wel vaak op het hondje van zijn buurman passen. Hij hoo... »
Een bijzondere wens Slak is jarig en geeft een feestje. Hij is helaas te langzaam om mee te doen met de spelletjes, maar hij is wel heel blij met alle cadeautjes die zijn vriend... »
Omgeruild Pum is een hippe chick uit Amsterdam. Ze is vrolijk, extravert en houdt van dansen. Yannick is een verlegen en creatief meisje uit Wassenaar. Ze kennen elkaa... »
Daan de machinist Daan de machinist:<br/><br/>Daan beleeft de stoerste jongensdromen in het echt!<br/>In Daan de machinist struikelt Daan over zijn eigen spoorbaan en komt hij... »
Sport is top Langs de kant van het veld, de baan of de zaal hoor je vaak: het is maar een spelletje. Toch is sport voor sommigen heel serieus. Zij dromen ervan om kampioe... »