Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een vreemde vogel Mier heeft zijn wintervoorraad op orde en kijkt tevreden om zich heen. Opeens duikt er een vreemdeling op die zomaar een paar van zijn bessen opeet. Mier is ... »
Superamigos Es el cumpleaños de Caracol y sus amigos le llevan cada uno un regalo.
A Caracol le parecen un poco extraños. Para qué quiere él unos clavos o unas casta... »
Daan de voetbalkampioen Daan beleeft de stoerste jongensdromen in het echt. Na de succesvolle eerste titels over de ruimte, treinen en raceauto's, gaat Daan nu het veld op.Daan zit ... »
Eekhoorn is een held Eekhoorn heeft een geweldige droom: hij is een held. Als hijwakker wordt, besluit hij echt een held te worden. Maar zomakkelijk gaat dat niet! De klunzige Ee... »
Hik! Brom het monster heeft de hik. HIK! Hij schudt met zijn kop, drinkt sloten water en vraagt dieren om hem te laten schrikken. Niks helpt. Hoe komt hij toch va... »
Slang, waar zit je wang? De leeuw vraagt:<br/>'Slang, loop je mee?<br/>Door het woud.<br/>Dat gaat zeker niet.<br/>Je hebt geen poot<br/>om op te staan.'<br/><br/>De dieren in deze v... »