Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zo praten dieren Heel jonge baby's kunnen al veel plezier beleven aan boekjes. Dit ben ik en Zo praten dieren zijn helemaal afgestemd op de vaardigheden, belevingswereld en b... »
Kampioenen Van de makers van Supervrienden. Over sporten, je best doen en samenwerken. <br/>Slak en zijn supervrienden zijn terug, en dit keer doen ze mee met de sportw... »
De Drakenwereld De Drakenwereld is alweer het derde en laatste deel in de geweldige fantasy-serie van Fiona Rempt. Veel lezers hebben Matti, Tink en de andere drakenmenners ... »
Dit ben ik Heel jonge baby's kunnen al veel plezier beleven aan boekjes. Dit ben ik en Zo praten dieren zijn helemaal afgestemd op de vaardigheden, belevingswereld en b... »
Het gouden helden boek Zeven heldhaftige Gouden boekjes in een band!Generaties Nederlandse kinderen groeiden op met de Gouden Boekjes, die beroemde reeks met de gouden ruggetjes. K... »
De drakenjager 'De Drakendoder' zit bij de Selectie van de Kinderjury 2016.Matti en Tink vinden hun leven in Parijs maar saai. Ze kunnen haast niet wachten om terug te kere... »
Kinderen kijken - kinderen Weet je wat andere kinderen graag doen? <br/><br/>Hutten bouwen, fietsen, computerspelletjes spelen, voetballen, schommelen, bomen klimmen... <br/><br/>Met d... »