Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat het oog je vertelt Al sinds de vroege jaren vijftig bereist Cees Nooteboom de wereld, op zoek naar de beelden en verhalen die onze cultuur vormen. In <em>Wat het oog je vertelt... »
Philip en de anderen In zijn debuutroman <i>Philip en de anderen</i> vertelt Nooteboom over zijn omzwervingen door Europa, van de Noordkaap af tot diep in de Provence toe. Het is... »
Ultima Thule Ultima Thule – het eind van de wereld. Zo werd vroeger Spitsbergen genoemd, de noordelijkste groep eilanden in de Poolzee. Simone Sassen en Cees Nooteboom ... »
Japan Voor Cees Nooteboom werd Japan gaandeweg een diepe fascinatie die hem steeds opnieuw zou doen terugkeren naar het keizerrijk. Altijd kijkt hij achter de volg... »
Een avond in Isfahan reisverhalen uit Perzie, Gambia, Duitsland, Japan, Engeland, Madeira, en Maleisie »
Berlijn Vijfentwintig jaar geleden was Cees Nooteboom getuige van de val van de Berlijnse muur, de historische omwenteling die de hereniging van West- en Oost-Duitsl... »