Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Met lopen nooit meer opgehouden 30 jaar al zijn ze met elkaar in gesprek. Piet Piryns stelt prikkelende vragen en Cees Nooteboom antwoordt messcherp en beeldend. Een veelheid aan aspecten v... »
Afscheid De nieuwe dichtbundel van Cees Nooteboom, Afscheid, begon in een tuin, wat er beschreven werd waren mediterrane planten, maar wat er tevoorschijn kwam waren ... »
Philip en de anderen In zijn debuutroman <i>Philip en de anderen</i> vertelt Nooteboom over zijn omzwervingen door Europa, van de Noordkaap af tot diep in de Provence toe. Het is... »
Een lied van schijn en wezen Drie personages lijken zich langzaam los te maken uit de mist der tijden een krijgshaftige Bulgaarse kolonel fanatiek Schopenhauerlezer een tamelijk cynisc... »
De omweg naar Santiago <em>De omweg naar Santiago</em> is een van de mooiste reisboeken uit de Nederlandse literatuur. Het is de neerslag van alle omzwervingen van Cees Nooteboom i... »
Over het raadsel van woorden, tonen en stemmen In Over het raadsel van woorden, tonen en stemmen zijn alle stukken verzameld die Cees Nooteboom tussen 2006 en 2009 schreef voor Preludium, het blad van het... »
Mokusei en de boeddha achter de schutting CEES NOOTEBOOM
MOKUSEI! & De Boeddha achter de schutting
Mokusei! vertelt her verhaal van fotograff Arnold Presser en de enige werkelijke liefdesgeschiedenis... »