Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De heks van Millen Reinoud keek om zich heen. Hij liep het poortgebouw uit en zocht naar de Tiendschuur. Die evenwel verderop lag. Ook de watermolen was binnen handbereik. Hij ... »
Het lege midden Het meest curieuze was het lege midden, dat uiteindelijk niet leeg bleek te zijn. In het midden lag de Graalburcht van het Zelf. Dat is waar de bokaal, julli... »
Nutherkruts Het Nuther kruis op het einde van de holle weg staat er meer dan driehonderd jaar. Hier zou in 1707-1708 door een hevig noodweer een boerenknecht uit Merkelb... »
Millen Hij bekeek de meest westelijk gelegen kerk van Duitsland en hij trof een zaalkerkje aan. Dit oorspronkelijk vroeg-Romaanse zaalkerkje, gewijd aan Sint Nicola... »
Val-Dieu Het uitzicht was adembenemend:<br/>'Overal kleine bosschages, graften en lintbeplantingen van bomen. Met daartussen gras en nog eens gras, met hoogstamboomga... »
Aubel Ik zocht een boek over Aubel. Kon er geen vinden, dus schreef ik zelf maar een.De weg maakte een paar bochten en Marnix kwam zonder dat hij het wist in Hagel... »
Daar waar eerst niets was Florian de Beaufort is professor aan de Universiteit Maastricht, faculteit psychologie. Hij raakt verliefd op Bridgid. Deze verblijft in de Andreas communite... »
Villa Valkenhorst De schrijver/dichter Ruud Offermans (1966-*) heeft fysische geografie gestudeert aan de Universiteit van Utrecht. Hij woont momenteel in Zuid-Limburg, met ee... »
Heksenkoningin Deze traditionele hekserij maakt geen gebruik van grote rituelen. Er wordt gezocht naar de magie van kleine dingen om daar grote kracht uit te halen. De mees... »
Spaubeek Een cultuurhistorische studie van de voormalige gemeente Spaubeek.De schrijver heeft fysische geografie gestudeerd aan de Universiteit Utrecht. Hier heeft hi... »