Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Partenspelers Partenspelers Deel 1: Time-out op Texel.Ze is niet piepjong, maar ook niet stokoud. Ze woont tijdelijk op Texel. Haar man is met zijn zeiljacht vertrokken vo... »
<p>Herkenbare fictie voor een brede doelgroep </p>
<p></p>
<p>Lotte van der Elster is vierenvijftig en sinds acht jaar gescheiden. Ze heeft twee volwassen d... »
Geluk is iets groots in het klein Eline van Doorniks is in balans sinds ze op Texel woont met haar vriend voor het leven. Haar website voor rustzoekers in de natuur is populair en de spoken ... »
Op rozen op Vlieland Leonie is na een aantal mislukte relaties bewust single. Dan blijkt ze met een paar anderen erfgename te zijn van een verwaarloosd zomerhuisje op Vlieland. A... »
Het ware Geluk Een heerlijke vrouwenroman van topper Roos Verlinden!Fleur van Oostzijden (45) zou véél meer willen dan huizen op de foto zetten voor het makelaarskantoor ... »
Die tweede man Merel is bijna 50, journaliste en weduwe. Haar drie kinderen redden zich. Als de mist van haar verdriet en verlies is opgetrokken, lokt een nieuwe wereld. Za... »