Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Op de liefde Vijf jaar geleden overleed Charles, de grote liefde van Carry van der Waterlingen (53). Ze trouwde met hem toen ze 22 was en zwanger bleek van een tweeling; ... »
Ogenblauw Tessel Smit, die al jong weduwe was, leidt thans het secretariaat van een internistenmaatschap. Haar zoon en dochter wonen inmiddels op zichzelf. Zij merkt s... »
Happy Laura is na haar scheiding weer gelukkig. Haar werk als schoonheidsspecialiste bij mensen aan huis, wil ze graag uitbreiden. Ze heeft geïnvesteerd in een ri... »
Gemengde rozen Een kleurrijk boeket van puntige columns en romantische verhalen van topschrijfster Roos Verlinden. Lach óók eens om jezelf. Proef aan romantiek en vrijhei... »
Charlotte's Geluk Een bijzondere vrouwenroman van topper Roos Verlinden! Charlotte (60) wil wel weer een man. Maar hoe moet dat? Ze heeft alleen ervaring met haar ex, vanaf hu... »
Liefde op Texel Als fysiotherapeute Lisa van Meerssen in haar autootje van Amsterdam naar haar tweede huis op Texel rijdt, weet ze dat ze zich ook zonder haar man prima zal ... »
Hé hallo Lotte van der Elster (54) is sinds acht jaar gescheiden en heeft twee volwassen dochters, waarvan er een tijdelijk weer bij haar woont.
Gênant Els de Vries woont de crematieplechtigheid bij van haar overbuurvrouw Delphine; een fascinerende vrouw over wie behoorlijk werd geroddeld. In de aula ziet ze... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });