Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bedrieger op Drakeneiland Op Drakeneiland wonen geen lieverdjes. De een heeft haar broertje voor een auto geduwd (per ongeluk, maar wie gelooft dat?). Een ander was de slimste zakkenr... »
Hun verloedere me taal Taal is een levend organisme. Hij buigt, hij kraakt en hij barst soms uit zijn voegen. Door nieuwe mensen, vindingen en gewoonten is hij voortdurend in ontwi... »
Gedeelde genoegens Een jonge, getrouwde vrouw die voor haar werk verre landen bereist, is slecht bestand tegen de onthouding die haar lange reizen met zich meebrengen. In elke ... »
Ridders van Rosande <i> ‘Vader? Laat mij mijn broers gaan zoeken.’ <i>
<i> ‘Jij?’ Haar vader barstte in lachen uit. <i>
Als ook haar zesde, haar lievelingsbroer, het h... »
Indringers op Drakeneiland In de Roversbaai gaat een poenig zeiljacht voor anker, met acht rijke pubers aan boord. Ze hebben dure spullen die op Drakeneiland verboden zijn, zoals compu... »
Survival <i>Het maakt niet uit wat ik doe of niet doe. Maakt niet uit hoe ik mijn best doe. Er is iets met me waardoor niemand van me kan houden. Wist ik maar wát. <... »