Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dolfijnen voor Drakeneiland Marisol kan het beste zwemmen van iedereen. Ze gaat soms in haar eentje heel ver de zee in. Voor de kust leert ze een groep dolfijnen kennen, die graag met h... »
Hun verloedere me taal Taal is een levend organisme. Hij buigt, hij kraakt en hij barst soms uit zijn voegen. Door nieuwe mensen, vindingen en gewoonten is hij voortdurend in ontwi... »
Het kompas van het hart Kaai en Sara varen naar Schier op hun vlot. Dan vaart de veerboot voorbij. Die pikt hen op. Zo gaat het lekker snel! Maar dan raakt Kaai Sara kwijt... Is ze ... »
If <i>Ze volgt de strepen op het midden van de weg. Een spoor het donker in. Als hij haar komt halen, zal hij haar zien in het licht van de koplampen.Als hij ni... »