Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De sprookjes van Degouve Op een ochtend riep de prins mij bij zich.‘Kameraad,’ zei hij. ‘Je bent mijn trouwste vriend en ik weet niet aan wie ik het anders moet vragen.’‘Ze... »
De dochter van de zeemeermin ‘De dochter van de zeemeermin’ van Lydia Rood is een wervelende historische roman, gebaseerd op de sage van de zeemeermin van Edam. Voor de liefhebbers v... »
Survival <i>Het maakt niet uit wat ik doe of niet doe. Maakt niet uit hoe ik mijn best doe. Er is iets met me waardoor niemand van me kan houden. Wist ik maar wát. <... »
eBookstick - Rooie_oortjesstick Rooie_oortjesstick<br/><br/>5 zinderende ebooks van Lydia Rood op een usb-stick in een metalen geschenkverpakking<br/><br/><br/>Louter lust<br/>Nu seks weer ... »
Survival <i>Het maakt niet uit wat ik doe of niet doe. Maakt niet uit hoe ik mijn best doe. Er is iets met me waardoor niemand van me kan houden. Wist ik maar wát. <... »
Ali's oorlog Yessin zit klem tussen twee werelden. Thuis, waar zijn ouders willen dat hij een goede Cito-toets maakt, zodat hij naar het vwo kan. En school, waar Ali de k... »
Overleven op Drakeneiland Mark vindt zichzelf een avontuurlijke jongen. Het is toch leuk om kikkers te kweken in het bad?
Grote mensen denken anders over Mark: hij is een lastpak. Sle... »
Justins rivaal Schelden, in de sloot duwen… Justin wordt gepest. Als hij ontdekt dat pestkop Danilo het zwaar heeft thuis, besluit Justin hem te helpen. Maar hoe ver ga j... »