Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ali's oorlog Yessin zit klem tussen twee werelden. Thuis, waar zijn ouders willen dat hij een goede Cito-toets maakt, zodat hij naar het vwo kan. En school, waar Ali de k... »
Feest! Vanavond is Het Feest. Myrna, haar vriendinnen en klasgenoten, vriend en een dealer, allemaal willen ze het feest van hun leven vieren en daar hebben ze veel... »
Avontuur op Drakeneiland Een eiland waar kinderen de baas zijn, waar geen enkele volwassene zelfs maar een oogje in het zeil houdt, dat moet natuurlijk wel een zootje worden. Of niet... »
eBookstick-Lydia_roodstick 5 veelgelezen en geprezen romans van Lydia Rood:<br/><br/>- Offerande<br/>- Het boek Job<br/>- Gerecht<br/>- Samen in een familiegraf<br/>- Broeders van de z... »
Ridders van Rosande <i> ‘Vader? Laat mij mijn broers gaan zoeken.’ <i>
<i> ‘Jij?’ Haar vader barstte in lachen uit. <i>
Als ook haar zesde, haar lievelingsbroer, het h... »
Smokkelkind Burdie vliegt in haar uppie van Australië naar Nederland om bij oma te logeren. Op Schiphol verdwijnt de stewardess die haar begeleidt, mét Burdies paspoor... »