Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Xinia's wraak Gemene berichtjes op WhatsApp, grappen die eigenlijk helemaal niet leuk zijn… Xinia wordt gepest en ze begrijpt niet waarom. Dan laat zelfs haar beste vrie... »
Gerecht Overal wordt zijn verhaal afgedaan als dat van een gek: Lou Maas denkt dat hij de zoon is van Prins Bernard. Gek is hij niet, alleen zwakbegaafd. Hij leidt e... »
Eenling Robert René Termijtelen en Richard Termijtelen halen al hun hele leven geintjes uit: niemand kan de tweeling uit elkaar houden. Als ze een bank drie miljoen... »
Buslucht Christine en Willem reizen met de nachtbus naar hun wintersportvakantie in Oostenrijk. Het benauwende voertuig staat symbool voor hun beknellende relatie - m... »
Hun verloedere me taal Taal is een levend organisme. Hij buigt, hij kraakt en hij barst soms uit zijn voegen. Door nieuwe mensen, vindingen en gewoonten is hij voortdurend in ontwi... »
Griezelen met Lucebert <i>Ga nergens naar binnen, zei mama. Als je niet wilt eindigen zoals je broer Pim. Denk maar niet dat we je komen redden, zei papa. </i>