Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Met Alice in Wonderland BoekieBoekie is met Alice in Wonderland en vertelt haar avonturen in veertien gedichten. Een gedicht bij elk hoofdstuk uit het boek van Lewis Caroll uit 1865... »
Ik bin in optocht Muisje Wobbeltsje verkondigt blij een optocht te zijn, wat volgens haar moeder niet kan omdat ze alleen is; maar al spoedig wordt ze ongemerkt gevolgd door a... »
Het leukste leesboek voor beginnende lezers Een lekker dik boek voor alle kinderen in groep 3. De avontuurlijke en prachtig geïllustreerde verhalen dagen jonge lezers uit om steeds een stapje verder... »
Wachten op Apollo Wachten op ApolloLida DijkstraIllustraties: Martijn van der LindenHet is orakeldag in Delphi. Een lange rij mensen staat te wachten voor de tempel van Apoll... »
Het gat in de heg Het gat in de heg Er zit een groot gat in de heg rond Sprokia, omdat veel takken onder de luizen zitten. Opeens is Sprokia niet meer geheim.Geel en haar vrie... »
De hoedjes van Mata Hari Dit prentenboek voor tien jaar en ouder is een rijk geïllustreerd kijkboek vol authentieke foto's en ansichtkaarten, maar ook met schitterende nieuwe prente... »
De spookstad 'Waarom gaan jullie weg uit Goudgroef? Het is toch een mooi stadje?''Eerst wel,' zegt An. 'Maar nu niet meer. Het spookt er.''Wat?' zegt Rik verbaasd. 'Het s... »
Logeetjes op de dierderij <p>Het is vakantie en de varkentjes Bob en Bikkel gaan bij hun tante Vic op de dierderij logeren. Maar al na één dag zijn alle boerderijdieren de ondeugend... »
Alle hens! Alle hens! is een prachtig boek voor iedereen die geïnteresseerd is in de geschiedenis van de Nederlandse zeevaart. De gerenommeerde kinderboekenauteurs sch... »