Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Display Willemijn wil een superboom Display Willemijn wil een superboom 10 exemplaren.<br/><br/>'Willemijn wil een superboom' is een leuk klein prentenboek over het uitzoeken van een kerstboom,... »
Dex Durfal Dex mag voor het eerst een bezoekje brengen aan het Mirakel Museum, waar zijn ouders werken. De bewaker Teun brengt slecht nieuws: er zijn meerdere schatten ... »
Verhalen voor de vossenbroertjes <p>De jonge vosjes Rosseel en Reinaerdijn groeien op zonder vader.
Hij is al zo lang weg dat ze hem zich nauwelijks kunnen
herinneren. Volgens de verhalen va... »
Sprokia. Waar is Geelkapje? Briljante nieuwe serie van Lida DijkstraIn Sprokia staan de kinderen van bekende sprookjesfiguren centraal: prins Frok, die af en toe in een kikker verandert... »
DE KLAS VAN MEES BOK het boek van lam en das De tweede bind-up in de populaire serie ‘de klas van mees bok’ op AVI-startniveau. Deze bundel bevat lam, je bent top! en de hut van das.In lam, je bent ... »
Een paard voor Rik de man van de koets is boos.hij wijst naar het paard.'zijn been is stuk.ik hoef hem niet meer.ik schiet hem neer.''nee,' zegt rik,dat mag je niet doen.' Rik ... »
Sipke komt op stoom Er is werk aan de winkel voor de kleine spitsmuis Sipke en zijn opa: het is hoogwater in Fryslân, dus het Woudagemaal moet worden aangezet om het water weg ... »
De wonderverteller 'De wonderverteller' is bekroond met de Gouden Griffel, een Zilveren Penseel en de Jonge Beckmanprijs. Lida Dijkstra en illustrator Djenné Fila nemen je mee... »
Het beest met de kracht van tien paarden <p><em>Het beest met de kracht van tien paarden</em> is de nieuwe hervertelling van Lida Dijkstra over Theseus en de Minotaurus, een verhaal uit de Griekse m... »
Schattig Tijn het konijn heeft er genoeg van. Omdat hij zo klein en pluizig is, vindt iedereen hem schattig - en hij wil niet schattig zijn! Hij koopt een motor en ee... »