Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
de bol van lif. naar de maan De bol gaat de ruimte in! Lif en Jop brengen een bezoekje aan de maan. Hier komen ze een bijzonder volk tegen, dat hun hulp heel hard nodig heeft! »
Welkom op de dierderij (5 exx.) Boer Jansen ligt ziek in bed. Alle dieren zijn in paniek. Want wie gaat nu al het werk doen? Kaatje Koe moet worden gemolken. Het gras moet gemaaid, en de sc... »
De briefjes van Bing In De briefjes van Bing maakt Lida Dijkstra (bekend van o.a. de Dierderij- en Willemijn-boeken) het onderwerp pesten onder kleuters bespreekbaar. Met prachti... »
Rom bom big big gaat naar saar.het is heet.maar wat is dat?de boom is wit.dus is het kil?big wil een jas aan.de das zit in de weg.hoo big, pas op!Het is een prachtige zo... »
Kuikens op de Dierderij DIT IS EEN EPUB-3 BESTAND MET EEN FIXED LAYOUT,NIET IEDERE E-READER IS HIERVOOR GESCHIKT.CONTROLEER Vooraf OF UW E-READER GESCHIKT IS VIA DE FABRIKANT.AANBEV... »
Sprokia. Waar is Geelkapje? Briljante nieuwe serie van Lida DijkstraIn Sprokia staan de kinderen van bekende sprookjesfiguren centraal: prins Frok, die af en toe in een kikker verandert... »
Pup gaat te ver Mees Bok organiseert een uitje naar het strand. De dieren bouwen een zandkasteel, genieten van de zon en Mees Bok doet een dutje. Niemand heeft in de gaten d... »
Het gat in de heg Het gat in de heg Er zit een groot gat in de heg rond Sprokia, omdat veel takken onder de luizen zitten. Opeens is Sprokia niet meer geheim.Geel en haar vrie... »
Pootjes, pootjes, puf, puf Otje is een otter. daarom moet hij zwemmen van mam. en vis vangen. want dat doen otters. maar Otje niet. hij durft niet. hij vindt de sloot koud en eng. en h... »