Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Karrevrachten pennevruchten De radio- en televisiesatire van Van Kooten en De Bie (1963-1998), de jaarlijkse Bescheurkalender (1973-1986), romans en verhalen in tweeënveertig boeken en... »
In de lach geschoten DE BESTE VERHALEN VAN DE NATUURLEUKSTE SCHRIJVER VAN NEDERLAND »
De tachtigjarige vrede Nog niet zo lang geleden zei Kees van Kooten in een interview: ‘Een biografie is niet meer nodig, ik heb alles zelf verteld. Ik ga de rest van mijn leven v... »
Het Simplisties Verbond Nederland gezond? Het Simplisties Verbond Ooprichting groei bloei en scheuring van het Simplisties Verbond de organisatie van Heer Koot en Heer Bie.Met o.a. ... »
Greatest bits 'Kees van Kooten is van alle schrijvers in Nederland het grootste voordrachttalent.' - Pieter Steinz, NRC Handelsblad
Kees van Kooten leest het beste uit zo'... »
Mankementjes set 10 ex. De man van 99 ballen! Op zoek naar werk om op te nemen in de door de Volkskrant niet meer dan vanzelfsprekend met 99 ballen gewaardeerde uitgave Karrevrachte... »
Dit was de media! Wie op deze vijfde themaschijf van het Simplisties Verbond de data ziet (1972-1998), die gelooft hem niet! Was dát de media? In welk onnozel stadia verkeerd... »
De verrekijker Kees van Kooten besluit voor de laatste keer zijn boekenkast op te schonen. Hierbij stuit hij op het fotoalbum dat zijn vader, dienstplichtig sergeant der ar... »