Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Episodes Vanaf zijn eerste Treitertrends (1969) heeft Kees van Kooten voornamelijk geschreven over alle lachwekkende ontwikkelingen binnen onze Nederlandse samenlevin... »
Zeven sloten Zes - schijnbaar - autobiografische verhalen en een drietal gedichten. Superieur verteld en onbedaarlijk geestig. <i>Zeven sloten</i> is een typische Van Koo... »
Alle treitertrends Jarenlang hekelde Van Kooten in zijn columns voor de Haagse Post moderne tijdsverschijnselen en modieus taalgebruik. In venijnige mono- en dialoogjes legt Va... »
Verplaatsingen (ADVERTENTIE)
Wilt u tienmaal zo intens,
vijfmaal zo goedkoop,
en anderhalfmaal langer leven? »
Veertig drie verhalen. Aan het werk Ik kijk mijn zoon. Hij slaapt, ik schrik en zie: daar ligt... »
Koot graaft zich autobio In veertien korte stukjes af en toe gelardeerd met tekeningetjes van eigen hand schetst Kees van Kooten een aantal herinneringen, gebeurtenissen en gevoe... »
Het wel en wee van Arie & Ge De gebroeders G en Arie Temmes van wier kleine wederwaardigheden wekelijks verslag werd gedaan in Deksel van de Desk beleefden ruim tien jaar geleden twee la... »