Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Keepvogel en Kijkvogel door Wouter van Reek Kijkvogel zoekt de toekomst. Volgens Keepvogel hoef je de toekomst helemaal niet te zoeken, die komt altijd vanzelf. Maar Kijkvogel bedoelt een andere toekomst.... »
Zoek door M. Wahl Als je extreemrechts voor de voeten loopt. Merkwaardige misdaadroman. De zestienjarige Hilmer Eriksson is verdwenen. Vermist. Zaterdagavond kwam hij niet aan bi... »
Mediteren en ontspannen met kinderen door M. Schneider & R. Schneider Stilte-oefeningen - geleide meditaties - visualisaties voor kinderen van 5 - 10 jaar. Handleiding met CD.
Dit boek van dezelfde auteurs als 'Bewegen en ontspann... »