Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De draaischijf In De draaischijf raken drie innig verbonden levens vermalen. Door kunst en collaboratie, lafheid en nietsontziende ambitie.
‘Ik had me de dag waarop ik wo... »
Een slagerszoon met een brilletje Een slagerszoon met een brilletje is het prozadebuut van Tom Lanoye. In vier verhalen laat hij al heel wat facetten zien van zijn latere, veelzijdige vakmans... »
Overkant De Eerste Wereldoorlog staat ook bekend als the literary war. Tom Lanoye staafde dat al eerder met Niemands Land, een bejubelde bloemlezing en bewerking van ... »
Zuivering Gideon Rottier is een einzelgänger met een spraakgebrek en een uitzonderlijk beroep. Hij maakt huizen schoon na brand, overstroming of zelfmoord.Zijn nieuwe... »
Ten oorlog De tekstuitgave van Ten oorlog het toneelproject waarvoor Tom Lanoye samenwerkte met Luc Perceval verscheen voor het eerst in 1999. Het boek verschijnt nu op... »
Gaz Na een afschuwelijke aanslag in het hart van Europa neemt de moeder van de gedode terrorist het woord. Zonder haar zoon te vergoelijken of zichzelf te sparen... »