Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van nul tot nu De Stripbijbel van de vaderlandse geschiedenis!<br/><br/>In deze herziene editie van het populaire Van Nul tot Nu zijn de vier oorspronkelijk losse delen sam... »
De tanden van Casius Gaius Douwe Dabbert belandt op een verlaten strand waar de troosteloze restanten van een oud Romeins fort als kapotte tanden naar de hemel wijzen. Uit de verhalen ... »
De kast met duizend deuren Als de tovenaarskinderen Pief, Kijfje en Domoli het wel erg bont maken besluiten hun vaders ze uit logeren te sturen. Maar wat ze niet hadden verwacht, is da... »
Het gemaskerde opperhoofd Drie tovenaarskinderen gingen uit logeren. Domoli in SiberiĆ«, Pief in Japan en Kijfje in Amerika. Douwe Dabbert krijgt van hun vaders het dringende verzoek ... »
De Poort naar oost Douwe Dabbert wordt door de heks Wredulia naar de Poort naar Oost gezonden om daar een mysterieus kistje op te halen. Als beloning zal zij dan de door haar v... »
De laatste plager Per ongeluk laten de tovenaarsleerlingen Pief, Domoli en Kijfje kleine duivelachtige wezentjes ontsnappen uit het kasteel van Socratof.De groene plagers hebb... »
De zee naar zuid De zee naar zuid is het sluitstuk van de verhalencyclus waarin Douwe Dabbert door de heks Wredulia naar alle vier de windrichtingen wordt gestuurd. Douwe bev... »
De verwende prinses Nieuwe uitgave van De avonturen van Douwe Dabbert waarbij het prachtige artwork van Piet Wijn opnieuw is ingescand en ingekleurd. Alle verhalen van deze spro... »
Douwe Dabbert Nadat Douwe Dabbert in De schacht naar noord vriendschap sloot met Dodo, gaan ze samen op zoek naar een vrouwtje voor de vogel om te voorkomen dat de soort z... »
Van nul tot nu <p>Wie denkt dat geschiedenis een muffe opsomming van feiten en jaartallen is, heeft duidelijk nog nooit een 'Van nul tot nu'-boek gelezen. In deze gebonden ... »