Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Terug naar het verborgen dierenrijk Het verborgen dierenrijk, waar sprekende dieren leven alsof het mensen zijn… Het is al weer tweeëntwintig jaar geleden dat Douwe Dabbert er was. Tot zijn ... »
De weg naar west Nadat Douwe Dabbert in De schacht naar noord vriendschap sloot met Dodo, gaan ze samen op zoek naar een vrouwtje voor de vogel om te voorkomen dat de soort z... »
Van nul tot nu <p>Wie denkt dat geschiedenis een muffe opsomming van feiten en jaartallen is, heeft duidelijk nog nooit een 'Van nul tot nu'-boek gelezen. En met dit handig... »
Douwe Dabbert Nadat Douwe Dabbert in De schacht naar noord vriendschap sloot met Dodo, gaan ze samen op zoek naar een vrouwtje voor de vogel om te voorkomen dat de soort z... »
De kast met duizend deuren Als de tovenaarskinderen Pief, Kijfje en Domoli het wel erg bont maken besluiten hun vaders ze uit logeren te sturen. Maar wat ze niet hadden verwacht, is da... »
De Poort naar oost Douwe Dabbert wordt door de heks Wredulia naar de Poort naar Oost gezonden om daar een mysterieus kistje op te halen. Als beloning zal zij dan de door haar v... »
De zwarte kimono De sprookjesachtige klassiekerDrie tovenaarskinderen zijn uit logeren. Domoli in Siberië, Pief in Japan en Kijfje in Amerika. Douwe Dabbert krijgt van hun v... »
Op het spoor van kwade zaken In alweer zijn veertiende album dat zes korte verhalen bevat, komt onze sympathieke dwerg meerdere malen tegenover boeven en schurken te staan. Gelukkig heef... »
Het flodderwerk van Pief Sprookjesachtige klassiekerAlle verhalen van deze sprookjesachtige klassieker verschijnen in deze nieuwe reeks die weer garant staat voor veel leesplezier vo... »