Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zandmannetje, waar blijf je? Elke avond legt mama Doris in zijn bedje. Dan vertelt ze een verhaaltje en krijgt hij tien kusjes. 'Welterusten,' zegt mama dan. Maar vanavond lukt het niet!... »
Voor altijd in je hart Vis is gestorven. Dat maakt je heel verdrietig. Maar hij krijgt voor altijd een plekje in je hart. In je hart is er veel plaats voor alles wat je belangrijk ... »
Tel je mee met Spiekpietje? Een heerlijk telboek dat je tot tien leert tellen. Voor kleine zoetekauwen vanaf 2,5 jaar.Spiekpietje helpt Sinterklaas met het klaarmaken van de snoepzakjes... »
De Pixies komen eraan <p>Natuurlijk kent iedereen de Kerstman. Maar kennen jullie ook de Pixies? De Pixies zijn kerstelfen, die met hun handige handjes en snelle beentjes de Kerst... »
Dagboek van een quarantaine mama In maart 2020 leek de wereld even tot stilstand te komen. Een klein venijnig virus joeg ons in ons kot en scholen en winkels werden gesloten. Voor mij persoo... »
De Spiekpietjes moeten snel, sterk en lenig zijn om hun belangrijke taak te kunnen vervullen. Daarom moeten di... »
De Spiekpietjespop - Jongen bril <p>Elk jaar wanneer de blaadjes van de bomen dwarrelen stuurt de Sint de Spiekpietjes op pad, om uit te zoeken of de kinderen flink zijn en wat er op hun ver... »
Spiekpietje in nood De Spiekpietjes nemen afscheid van de Sint en de Pieten. Ze klimmen op de rug van hun mereltje en trekken de wijde wereld in. Maar soms gaat het mis! Een Spi... »