Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Spiekpietjespop - Jongen bril <p>Elk jaar wanneer de blaadjes van de bomen dwarrelen stuurt de Sint de Spiekpietjes op pad, om uit te zoeken of de kinderen flink zijn en wat er op hun ver... »
De sterrenwachters Sterrenwachters zijn elfjes die hoog in de hemel in een wolkenpaleis wonen. Wanneer ze verdrietige kindjes zien, duiken ze tussen de wolken door naar beneden... »
Kever Kurt waait weg Kever Kurt houdt niet van verrassingen. Hij eet enkel groene blaadjes en hij draagt altijd een bruin jasje. Het liefst zou hij elke dag precies hetzelfde doe... »
Spiekpietje in nood De Spiekpietjes nemen afscheid van de Sint en de Pieten. Ze klimmen op de rug van hun mereltje en trekken de wijde wereld in. Maar soms gaat het mis! Een Spi... »
Waar zijn de Spiekpietjes? Een leuk zoekboek boordevol Spiekpietjes en boordevol begrippen van plaats.Voor jonge speurneusjes vanaf 2,5 jaar.De Spiekpietjes spelen verstoppertje in het... »
De Spiekpietjes - Groot Zoekboek Dit pareltje met een gouden boordje is een geweldig, overvol, groot en guitig zoekboek! De Spiekpietjes spelen verstoppertjes in het kasteel van Sinterklaas.... »
Over botjes, protjes en snotjes In 'Over botjes, protjes en snotjes' neemt Dokter Mol je mee op tocht<br/>doorheen het menselijk lichaam, en hij gaat daarbij geen antistof of bacterie<br/>u... »