Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Spiekpietjespop - Jongen bril <p>Elk jaar wanneer de blaadjes van de bomen dwarrelen stuurt de Sint de Spiekpietjes op pad, om uit te zoeken of de kinderen flink zijn en wat er op hun ver... »
Een Sinterklaastraditie Iedereen kent de Pieten van Sinterklaas.
Maar weet je ook wie de Spiekpietjes zijn?
Deze geheimzinnige sinterklaashulpjes lijken op gewone Pieten, ... »
Grote kunst voor kleine kenners 'Grote Kunst voor Kleine Kenners' gaat over 30 wereldberoemde schilderijen. Van de Mona Lisa tot Andy Warhol's Soepblik... Van de Middeleeuwen tot nog-niet-z... »
Samen met de Spiekpietjes mijmert hij over een nieuwe baan en a... »
Pili Pili en de vuilnisbeltbeestjes Een vrolijk en grappig boek over afval sorteren en hergebruiken. Voor opruimers vanaf 4 jaar.Hallo! Ik ben Pili Pili en ik woon op de vuilnisbelt. Ik verzame... »
De snoepjesdief <p><strong>De Spiekpietjes, de Snoepjesdief</strong></p><p>Het is herfst. In de snoepjesfabriek van Sinterklaas draait iedereen op volle toeren om het sinter... »
Het zilveren belletje Voor de Spiekpietjes het kasteel van Sinterklaas verlaten, krijgen ze van de Sint een briefje met daarop de naam van één of twee kindjes of soms van een he... »