Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een heel jaar Spiekpietjes Om te beantwoorden op de gekste vragen van kleine Spiekpietjes-fans schreef Thaïs Vanderheyden, auteur/illustrator van De Spiekpietjes, een soort Spiekpietj... »
De vuilnisbeltbeestjes De vuilnisbeltbeestjes wonen op de afvalberg buiten de grote stad. Elke<br/>dag gooien vuilniswagens ons afval daar op een hoop. En dat vinden<br/>de vuilnis... »
Grote Kunst voor Kleine Kenners. Verborgen Parels Heb je nog geen ‘Grote Kunst voor Kleine Kenners’ in huis? Hoog tijd om in de artistieke wereld van illustratrice Th ais Vanderheyden te duiken! Het boek... »
De Spiekpietjes Memo De Spiekpietjes zijn dol op verkleden. Als zeemeermin, clown of bakkertje... In dit MEMO spel vind je ze allemaal terug.
Elk spel bevat 32 prachtige uit... »
SOS Stoomboot De Stoomboot van Sinterklaas is onderweg naar ons land. Hij zit helemaal vol met cadeautjes en snoepgoed!
Maar dan... BOEM! ... gaat de stoommotor kapot... »
Prinses Pien wil altijd zoet Prinses Pien is een echte prinses. Ze mag alles doen en alles eten wat ze maar wil. Ze houdt van zoete snoepjes, lekkere koekjes, chocolade en taartjes. Maar... »