Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Operatie Nieuwsflits <p>Olle spaart fopartikelen, maar nog liever maakt hij ze zelf. Tara heeft een fotografi sch geheugen en is voor niemand bang. Puck kan geweldig goed geluide... »
Operatie hondendief <p>Olle spaart fopartikelen, maar nog liever maakt hij ze zelf. Tara heeft een fotografisch geheugen en is voor niemand bang. Puck kan geweldig goed geluiden... »
De Strandtent <p>Hoofdrolspelers: Fay Mol, 15 jaar Grootste wens: borsten die allebei even groot zijn Hekel aan: paskamers Houdt van: haar rat Tommy Geniet stiekem van: wa... »
Welkom in Smartpark <p><strong>Een digitaal eiland zonder ouders, hoe ideaal is dat...</strong></p><p>Gijs zou het liefst non-stop gamen, maar zijn moeder vindt dat hij mensen i... »
Goed fout! Niet opendoen, niet opendoen, smeek ik. De deur blijft dicht. Papa begint er met de fietspomp tegenaan te bonken. Het is alsof hij het startsein geeft. Metee... »
Een loeder van een moeder Sjoerds oude moeder is overreden door een krokodil op rolschaatsen. Nu moet hij een nieuwe zoeken. Hij hangt een advertentie op in de supermarkt en al snel s... »
Nee! Denise verhuist met haar moeder naar de stad. Ze ziet erg op tegen haar nieuwe school, maar op de eerste dag ontmoet ze Lindy, die al snel haar vriendin word... »
Vigo Vampier een vampier die geen bloed lust <p>Vigo Vampier lust geen bloed. Hij eet liever rode bietjes. 's Nachts krijgt hij vliegles op de Drakensteinschool en in de vakantie mag hij op een mensenke... »