Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Kiekeboes: Wie vindt, die wint! Speel jij samen met de Kiekeboes dit uitdagende spel?Waar ligt de taart van inspecteur Sapperdeboere? Wie vindt het snelst de tuinkabouter van nonkel Vital?D... »
Gebroken zwart Het meest onwaarschijnlijke gebeurt. Fanny trouwt! En nog wel met een van de beste voetballers ter wereld.Voor de romantische huwelijksplechtigheid trekt de ... »
Schijnheilig bloed Mona is het beu. Ze zit samen met haar vampierenfamilie in een muffe crypte onder de Heilig-Bloedkapel in Brugge en dat is niet naar haar zin. En waarom verd... »
Bubbelspel Een warme zomer zorgt voor verhitte gemoederen: de operatoren Tinkeltel en Bubbelbel zijn in moordende concurrentiestrijd verwikkeld. Nonkel Vital schiet met... »
De omgekeerde piramide Fanny's belangstelling voor de mysterieuze krachten van piramides leidt haar vader en zijzelf naar het eiland Toetoetoeloes, niet ver van Nieuw-Zeeland. Op d... »