Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kwaad bloed Silva is de Kurt Wallander van Zuid-Amerika BOOKLIST
De helikopter begon opeens hevig te schudden, als een kadaver dat door een jakhals bij de keel werd ge... »
Dédé bij nacht Déde la Canaille, Kiekeboes aartsvijand nummer één, komt vrij uit de gevangenis onder elektronisch toezicht. Zich van geen kwaad bewust, vieren Marcel en ... »
Wie A zegt Als er in Antwerpen drie mensen een voor een verdwijnen, krijgt Van de Kasseien het benauwd. Zal hij nummer vier worden? Heel lang geleden was hij immers bet... »
Nopelpop Nadat hij een talentenjacht op televisie heeft gewonnen, schiet Konstantinopels carrière als rapper stevig uit de startblokken. Hoewel niet heel het gezin d... »
Patiënt Zero De mensheid herstelt van een wereldwijde pandemie. Alles is weer zoals voorheen en de Kiekeboes gaan met vakantie naar het Noord-Franse Saint-Mallot-de-Bain.... »
De snor van Kiekeboe Marcel Kiekeboe wordt door de Antwerpse Snorrenclub tot “Snor van het Jaar” gekozen, hij moet alleen nog even laten controleren of zijn snor wel echt is.... »
De Kiekeboes in 't stad In 1984 zette de Antwerpse Snorrenclub de Kiekeboes in de bloemetjes: Marcel Kiekeboe werd uitgeroepen tot ‘Snor van het jaar’. Een exclusieve eretitel w... »
Tienduizend dagen De Kiekeboes worden uitgenodigd om een reis te maken naar Japan. Zij zijn echter niet de enige die naar het verre Oosten trekken: ook Mona gaat naar het land... »