Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Uncanny Avengers Exitar de Bestraffer - de beul van de Celestials - heeft de aarde bereikt en is vastbesloten de
dood van zijn soortgenoten te wreken. Zal het de Avengers, aa... »
Iron man Tony Stark lokaliseert de laatste twee clusters Enhanciles: dertien in Parijs en zes die zich voortdurend lijken te verplaatsen. Hij besluit eerst achter de ... »
Thor De sterren doofden en de hamers vielen. Gorr versloeg de Thor van het verleden, het heden en de toekomst en maakt zich op om de godenbom tot ontploffing te b... »
The superior Spider-Man Otto Octavius slaagt er maar niet in de georganiseerde misdaad uit te roeien in New York. Wanneer blijkt dat met zijn spider-bots geknoeid is, gaat hij de da... »
Iron man Recorder 451 nam de controle over het Iron Man harnas over en houdt Tony Stark gevangen.Lang geleden redde 451 de ongeboren Tony Stark het leven door hem gen... »