Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wit zand Op een zaterdag in november overnachten een man en een vrouw in hotel Le Bateau Guizzantois. Zijn indrukwekkende naam ten spijt is het hotel vervallen, en de... »
De vrouw die de honden te eten gaf Odette is de meest gehate vrouw van België. Ze zit in de gevangenis voor medeplichtigheid aan een ophefmakend zedenmisdrijf. Ze werd meegesleept door M; haa... »
J.M. Coetzee persoon en personage Geen andere schrijver heeft - afgezien van Philip Roth in zijn Zuckerman-romans - zon intrigerend literair alter ego geschapen als J.M.Coetzee met Elizabet... »
Het verdriet van Vlaanderen Vlaanderen en Nederland kennen een lange traditie van zwijgen over de schandelijke collaboratie met de Duitse bezetter tijdens de Tweede Wereldoorlog. Tweeli... »
Donderdagmiddag. Halfvier. 'Dit is een boek over kinderen. Over mensen die kinderen willen maar ze niet kunnen krijgen, of ze kunnen krijgen maar ze niet willen, of ze krijgen zonder z... »
Taal zonder mij <p>Kristien Hemmerechts probeert na het overlijden van haar man, de Vlaamse dichter Herman de Coninck (1944-1997), erachter te komen wie hij werkelijk was. Z... »