Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Fien wil een flus Fien geeft een feest voor haar vrienden.
‘Wat wil je hebben?’ vragen ze aan Fien.
‘Een flus,’ antwoordt Fien.
Maar niemand weet wat een flus is…
W... »
Het grote Rembrandt voorleesboek Voor het Rembrandtjaar 2019 schreven zeven geweldige kinderboekenschrijvers 24 verhalen bij de mooiste meesterwerken vanonze grootste kunstenaars aller tijde... »
Ga je mee naar toejeweetwel? Welkom in Toejeweetwel, de wondermooie wereld van Joke van Leeuwen. Deze bundel bevat de volgende grappige, avontuurlijke en fantasierijke kinderboeken:
Ik dacht dat jij In 'Ik dacht dat jij' geeft Joke van Leeuwen een eigen stem aan een man die met machteloze macht probeert zijn vrouw lief te hebben. Hij lijkt zichzelf ervan... »
Symbolic communication in late medieval towns In context of the late medieval state centralisation the political autonomy ofthe towns of the Low Counties Northern France and the Swiss Confederation wasth... »