Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Symbolic communication in late medieval towns In context of the late medieval state centralisation the political autonomy ofthe towns of the Low Counties Northern France and the Swiss Confederation wasth... »
Het gras lacht groen » Een hoopgevende blik op het klimaat voor jongeren en volwassenen» Bundelt gloednieuwe kortverhalen en gedichten van o.a. Joke van Leeuwen, Jens Meijen,Ma... »
Toen mijn vader een struik werd Voordat Toda's vader een struik wordt, is hij banketbakker. Iedere dag staat hij voor dag en dauw op om wel twintig soorten gebakjes te maken en drie soorten... »
Wikken & Wegen Voor nieuwsgierige jongeren. Wikken & Wegen gaat over de geheimzinnige vraag die advocaten al ruim honderd jaar bezighoudt: wat is recht en hoe moet het word... »
Beste buren Met teksten van David Van Reybrouck, Thé Lau, Joke van Leeuwen, Charlotte Mutsaers, Marc Reugebrink, Willem van Zadelhoff, Oscar van den Boogaard, Benno Bar... »
Ik voel me ozo heppie,
zo heppie deze dag
en als je vraagt: wat heppie
als ik eens vragen mag,
dan zeg ik: hoe wat heppie,
wat heppik aan die vra... »
Ik dacht dat jij <p>In <em>Ik dacht dat jij</em> geeft Joke van Leeuwen een eigen stem aan een man die met machteloze macht probeert zijn vrouw lief te hebben. Hij lijkt zich... »
Artificial Intelligence 8Th International Conference, Aimsa '98, Sozopol, Bulgaria, September 21-23, 1998, Proceedings »