Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik vind je veel te lief Dit prachtige prentenboek 'ik vind je veel te lief' is gemaakt om cadeau te doen. Lekker groot (bijna A4), mooi papier - van alles het beste. 32 pagina's. Ge... »
Ik dacht dat jij <p>In <em>Ik dacht dat jij</em> geeft Joke van Leeuwen een eigen stem aan een man die met machteloze macht probeert zijn vrouw lief te hebben. Hij lijkt zich... »
Ergens Dit boek gaat over een bergbeklimmer. Hij klimt naar een hoge top met zijn vlag.
Maar dan waait hij weg.
Hij komt terecht in een land zonder schaduwen. Alles... »
Toen mijn vader een struik werd Voordat Toda’s vader een struik wordt, is hij banketbakker. Iedere dag staat hij voor dag en dauw op om wel twintig soorten gebakjes te maken en drie soort... »
Hier Hier is het huis aan de grens waar Stamvader woont. Van generatie op generatie lijkt het leven in het naburige dorp onveranderlijk, de mensen vieren er jaarl... »
Ik ben hier! Met dit originele en meeslepende verhaal over een moedig meisje bewijst Joke van Leeuwen opnieuw haar grote meesterschap. Jona gaat na schooltijd altijd naar... »