Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Waarom een buitenboordmotor eenzaam is Volledig herziene, vierde druk van het succesboek van Joke van Leeuwen.Waarom heet je Jansen als je Jansen heet? Waarom waren eieren vroeger geen eieren? En ... »
Ga je mee naar toejeweetwel? Ga mee naar Toejeweetwel, de wereld van Joke van Leeuwen:
De metro van Magnus - Magnus tekent zijn eigen metro en verdwaalt in Doolhoven, Valkuilen en Unieke... »
Feest van het begin Deze roman is gebaseerd op de memoires van Charles-Henry Sanson, de beul die van 1739 tot 1806 in Parijs leefde. Joke van Leeuwen neemt de lezer mee terug na... »
Ik ben hier! Met dit originele en meeslepende verhaal over een moedig meisje bewijst Joke van Leeuwen opnieuw haar grote meesterschap. Jona gaat na schooltijd altijd naar... »
Deesje Deesje moet voor een poosje naar halftante in de grote stad. Eigenlijk wil ze niet, maar dat heeft ze niet gezegd. Want ze zegt niet altijd meteen wat ze eig... »
Maar ik ben Frederik, zei Frederik Frederik werkt al jarenlang op het Knipkantoor, waar hij nieuws uit de krant knipt en er stapeltjes van maakt. Op een dag stopt hij een uitgeknipt bericht st... »
Symbolic communication in late medieval towns In context of the late medieval state centralisation the political autonomy ofthe towns of the Low Counties Northern France and the Swiss Confederation wasth... »