Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dode zielen <p>John Rebus komt erachter dat een pedofiel terug is gekeerd in Edinburgh. De collega met wie hij de zaak van de pedofiel destijds onderzocht, lijkt inmidde... »
Zwartboek Als een naaste collega het slachtoffer wordt van bruut geweld, raakt inspecteur John Rebus betrokken bij een zaak die draait om een hotelbrand. Een ongeïden... »
Doors Open The new No.1 bestseller Ian Rankins first standalone thriller for a decade. »
Lazarus Is inspecteur Rebus eindelijk te ver gegaan?
Zijn baas tegenspreken kan geen kwaad, maar een volle mok van het beste uit de automaat in haar richting valt ni... »
De gehangene <p>Rebus' Edinburgh is meer dan het decor uit de toeristenfolders. Het is een moderne metropool met het volledige spectrum van criminelen en hun slachtoffers... »
The Falls A student has gone missing in Edinburgh. She's not just any student,... »
In het duister <p>Tijdens de renovatie van Queensberry House voor het nieuw te vormen Schotse parlement in Edinburgh wordt in een muur een twintig jaar oud lijk gevonden. E... »