Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De dood is niet het einde Op verzoek van een oude schoolvriend belooft inspecteur John Rebus zich te verdiepen in de vermissing van diens drieëntwintigjarige zoon, ook al valt deze z... »
Valstrik Wanneer er bij de politie in Edinburgh een student als vermist wordt opgegeven, vindt de politie al snel twee aanwijzingen: een houten pop in een doodskist e... »
Kat en muis <p>'En in Edinburgh nota bene. Ik bedoel, niet te geloven dat zoiets in Edinburgh gebeurt...'
'Zoiets' is de ontvoering en brute moord op twee kleine meisje... »
In het duister Tijdens de renovatie van Queensberry House voor het nieuw te vormen Schotse parlement inEdinburgh wordt in een muur een twintig jaar oud lijk gevonden. Een p... »