Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
SPANJE EN DE SPANJAARDEN Dit is geen reisgids. Die zijn er zat. Dit is een kennismaking met een Spanje en dan vooral de Costa Blanca met aspecten waar andere boeken over Spanje niet ... »
Vlaamse literaire helden De Vlaamse literatuur heeft sedert de middeleeuwen enkele personages doen ontstaan die in Vlaanderen – en enkele ook in het buitenland – bekendheid hebbe... »
ALICANTE en omgeving Alicante, de hoofdstad van de gelijknamige provincie, wordt in de reisgidsen ondergewaardeerd. Al biedt de stad geen grote monumenten als het Alhambra of de ... »
Hoe word ik een clown Een clown is geen paljas. De clown is geëvolueerd van een kleurige dwaze gek naar een subtieler personage met een subtieler gevoel voor humor. Overbodige aa... »
Autoroutes in de provincie Alicante Meer dan tienduizend Nederlanders en Belgen bezoeken jaarlijks de Costa Blanca en duizenden wonen er. De streek doorkruisen met de auto en de bezienswaardigh... »
Costa Blanca Zuid De Costa Blanca ten zuiden van Calp in enkele woorden beschrijven is een zo goed als onmogelijke opgave. Een enorme verscheidenheid en de grote hoeveelheid f... »
Wandelen in en rond de Gironavallei De vallei van de rivier Girona, een uitgestrekte vlakte waar hoofdzakelijk sinaasappelplantages te zien zijn, ligt gesloten tussen de bergen van Vall de Lagu... »
De dag dat ik mezelf ontmoette Wat gebeurt er als men in het verleden en de toekomst kan reizen? Een unieke ervaring, maar wat als dat ongewild gebeurt? Of zijn het wel het verleden en de ... »