Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Un guiri en Benissa En 1980, una pareja belga con sus dos hijos, se instaló en el pueblo de Benissa, por la salud de la mujer y los médicos la habían aconsejado de mudar haci... »
SPANJE EN DE SPANJAARDEN Dit is geen reisgids. Die zijn er zat. Dit is een kennismaking met een Spanje en dan vooral de Costa Blanca met aspecten waar andere boeken over Spanje niet ... »
Reis door het middeleeuwse Spanje Op het einde van de twintigste eeuw werden in Spanje de middeleeuwse markten populair. Ieder dorp en iedere stad organiseerde wel zo’n markt of liet het or... »
Wandelroutes aan de Costa Blanca Dit is het derde deel van een selectie van tochten in de provincie Alicante. In het eerste deel maakt de auteur een selectie van de mooiste tochten die hij p... »
Moord in het verleden De concurrentie tussen de verschillende commerciële televisiezenders wordt ten top gedreven. Meer kijkers, dus meer publiciteit, dus meer inkomsten... elke ... »
Tochten door de Sierra de Aitana De sierra de Aitana is de grootste bergketen van de provincie Alicante. In het noorden wordt de Aitana duidelijk begrensd door de vallei van Guadalest en de ... »
Spanje, bekeken door zijn heiligen Nergens in Europa worden zoveel heiligen gevierd als in Spanje. De belangrijkste feesten van iedere stad of dorp zijn de patroonsfeesten ter ere van de schut... »
Verdoken Nazi's in Spanje Na de Tweede Wereldoorlog verscholen honderden gevluchte hoge officieren van de SS zich aan de Costa Blanca en Costa del Sol. Wie waren zij? Hoe kwamen ze hi... »
IK BEKEN: IK BEN ACTEUR Is er een opleiding nodig om te acteren?Ja en neen.Om te acteren op een podium wel, maar om te acteren als mens niet.Dat leer je als kind en dat doe je al he... »