Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wandelen in de Vall de Gallinera De vallei van de Gallinera wordt steeds populairder als wandelgebied en het bewijs daarvan zijn de vele casas rurales (Bs en achtergronden over de vallei, oo... »
God? Dat ben ik Zou het niet mooi zijn als we allemaal in dezelfde god geloofden? Of in geen god? Als we allemaal hetzelfde dachten?Een utopie? Enkele mensen willen het toch... »
Feestelijke COSTA DEL SOL De Costa del Sol is de kuststreek van de provincie Málaga. Zoals overal in Andalucía worden ook hier diverse feesten gevierd, waarvan sommige zijn opgenome... »
RUSTIG WANDELEN 4 Tochten door de Vega Baja, vanuit Santa Pola, Guardamar en Torrevieja, maar ook vanuit andere dorpen in de buurt. Allemaal platte wandelingen die veel te mak... »
COSTA BLANCA Als we met kinderen op vakantie gaan, willen die zich ook kunnen uitleven. Op het strand aan de Costa Blanca zijn er vele mogelijkheden, maar in de buurt zij... »
Monologen voor cabaret Wie denkt aan cabaret denkt aan de groten uit de geschiedenis van het Nederlands cabaret, aan Toon Hermans en Wim Sonneveld, mensen die er in slaagden om een... »
Toneelcursus- en workshop Een cursus of workshop over toneel is veel korter dan een opleiding drama. Er moet dus voor gezorgd worden dat in een kort tijdsbestek zoveel mogelijk facett... »
Het feest der vermisten Daniel de Vries is een ziekelijke jongen die aan een minderwaardigheidscomplex leidt tengevolge van zijn zwakte, zijn bedeesdheid, zijn schuchterheid en de h... »
Reis door het middeleeuwse Spanje Op het einde van de twintigste eeuw werden in Spanje de middeleeuwse markten populair. Ieder dorp en iedere stad organiseerde wel zo’n markt of liet het or... »
MADRID Er zijn ontelbare gidsen verschenen over Madrid. Heeft het dan nog zin om de uitgebreide keuze aan te vullen met nóg een gids? 'Madrid uit een ander oogpun... »