Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Robijnglans en droomdans Beste potentiële lezer(es), je kijkt naar het zevende boek welke ik in de afgelopen paar jaar produceerde. De 34 gedichtenbundels daargelaten. Tot nu was h... »
Zwaan van de baan U kijkt naar de alweer 14e bundel van Hans Vogel. Als amateurdichter biedt hij u geen literatuur maar rijmgedichten betreffende geloof, hoop en liefde naast ... »
Idioot op een boot in een sloot Je ziet nu de 29e gedichtenbundel van mijn hand. Voor diegenen die niet bekend is met mijn werk het volgende: Hierin te vinden zijn 31 kunstige werkjes met s... »
Als de avond valt Hier is de vijfde bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hij dicht al sinds 1987 en na honderden gedichten blijft dit één van zijn favoriete bezigheden naas... »
Stevig stuk geluk Welkom bij nu alweer de 21e gedichtenbundel van amateur Hans Vogel. Hierin zijn te vinden deze keer 31 gedichten in rijmvorm. Het is géén "echte" literatuu... »
Een oorlogsman van dezen tijd en minnaar der sexe Vertaald en bewerkt door Hans Vogel & Marjan SmitsMet de autobiografie van Casimir Abraham Graaf von Schlippenbach komt een halve eeuw vaderlandse geschieden... »
Zilt nat had wat Bij dit boek gaat het om een actiethriller met als extra ingrediënten Science Fiction en romantiek. Vermeldenswaardig is dat het dertig pagina's zijn. Vrij ... »
Vrouw in de kou U kijkt momenteel naar de 15e bundel van amateurdichter Hans Vogel. Wederom gevuld met werkjes in de trant van geloof, hoop, liefde, humor, actualiteit, Enge... »