Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zilt nat had wat Bij dit boek gaat het om een actiethriller met als extra ingrediĆ«nten Science Fiction en romantiek. Vermeldenswaardig is dat het dertig pagina's zijn. Vrij ... »
Reflecties Hans Vogel neemt u mee op een reis langs zijn emoties, gevoelens en gedachten in dichtvorm. De gedichten in deze bundel zijn dermate divers dat er allicht ie... »
Pim is niet slim Ja dit is de achterkant. Maar dat weet je vast wel. Aan de binnenkant staan 31 rijmgedichten van het type 'kruis' en met een inhoud zeer divers. Liefde, humo... »
Op een toon ongewoon wonderschoon In je handen (ik hoop dat je ze vaak wast) heb je de 31e gedichtenbundel van deze jongen. Hierin te vinden zijn de onderwerpen humor (hele aparte), Liefde, G... »
Een brug overbruggen Je kijkt naar de negende bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hierin wederom 30 gedichten van een meest algemene aard in praktisch allemaal dichtvorm. De on... »
Een lot met genot Het is weer zo laat een gedichtenbundel van amateurdichter Hans Vogel. En dit is de vijfentwintigste dus het is een jubileum wat natuurlijk gevierd moet word... »
Inspiratie Hans Vogel begon op de Havo (met Nederlands en hoge cijfers voor opstellen) met het schrijven van gedichten. Gezien de economische situatie en ervaringen is ... »
Storm is de norm Bij deze de 17e bundel gevuld met 30 gedichten aangaande geloof, humor, wetenschap, actualiteit en vooral liefde (immers het grootst bestaande goed). Verwach... »