Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wisselwachter <p>In Europa kent bijna niemand hem. Toch hoort Harry Hopkins bij de handvol mensen die bepalend waren voor het lot van ons continent en ons land. Hopkins wa... »
Grote verwachtingen In deze geactualiseerde editie van Grote verwachtingen, vertelt en duidt Geert Mak de recente geschiedenis zoals alleen hij dat kan. Het is het vervolg op he... »
Ooggetuigen van de wereldgeschiedenis Een jonge Romein ziet de Vesuvius uitbarsten die in het jaar 79 de stad Pompeji bedelft, een reiziger dineert in 450 met Attila de Hun, een soldaat beschrijf... »
Grote verwachtingen In deze met een extra hoofdstuk over de gevolgen van de coronacrisis geactualiseerde editie van 'Grote verwachtingen', duidt Geert Mak de recente geschieden... »
In Europa deel 1 & 2 Het in 2004 verschenen In Europa, de neerslag van een reis die Geert Mak maakte door Europa, in het laatste jaar van de twintigste eeuw. De geschiedenis van ... »
Reizen zonder John Altijd al was Amerika een ‘geheime liefde’ voor Geert Mak. Bijna ieder jaar reisde hij er rond, als journalist en zomaar, als toeschouwer en luisteraar. ... »
Amerika! Auf der Suche nach dem Land der unbegrenzten Möglichkeiten »