Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Atlas Frank Westerman As en lava
Jonathan Lethem Het genie van Bob Dylan
Christine Otten Kind of Blue
Hans Bleumink Vonnis in Canudos
Jan Brokken Crusoe & Co
Phili... »
September 2003. In een grot op Flores, Indonesië, komt een fossiele oermens bloot te liggen van amper een meter hoog. Rondom haar l... »
Te waar om mooi te zijn <em>14 reportagereizen naar het domein van het onwaarschijnlijke</em>
Moord en doodslag op Spitsbergen, bezien vanuit de ijsbeer.
Overlevingskunst in Ausch... »
De naschok Het nationaal trauma Srebrenica blijft opspelen, ook ruim twintig jaar na de val van de enclave en de massamoord op meer dan zesduizend moslimmannen. Dutchba... »
De graanrepubliek <i>De graanrepubliek</i> is het verhaal van de twintigste eeuw, gesitueerd in het grimmigste stukje Nederland. Aan de hand van de opkomst en ondergang van de... »
De graanrepubliek De graanrepubliek is het verhaal van de twintigste eeuw, gesitueerd in het grimmigste stukje Nederland. Aan de hand van de opkomst en ondergang van de Gronin... »
De brug over de Tara De brug over de Tara is een tijdloos document over een van de grootste gevaren in het hedendaagse Europa: geweldsuitbarstingen op religieuze en etnische gron... »
Een woord een woord ‘De pen is machtiger dan het zwaard.’ We willen het graag geloven. Maar is het waar?Als kind maakte Frank Westerman de Molukse treinkapingen van dichtbij... »
Ararat In Ararat maakt Frank Westerman een reis op het breukvlak van religie en wetenschap. ‘Waar is de God van mijn kinderbijbel? Wie of wat heeft Zijn plaats in... »