Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De tien van Renesse <b>75-jaar bevrijding!</b><<br/>br/><b><b>Eén van de meest dramatische oorlogsverhalen dat verteld moet worden.<br/><br/>Het ophangen van de 'Tien van Renes... »
Blond op Bonaire Linda van Dam vertrekt met haar man Lex, dochter Luna (17) en haar vriendin Guusje voor een tropische vakantie naar Bonaire. Kort voor hun verblijf verdwijne... »
Vermist Karen is een aantrekkelijke journaliste van in de dertig en woont met haar man, rijschoolhouder Joost Roelink, en dochter Melissa in Zeeland. Op een dag die ... »
Valstrik <p>In de zomerthriller <em>Valstrik</em> van Ellen De Vriend, bekend van o.a. <em>Vermist</em>, <em>Dwaalspoor</em> en <em>Geruisloos</em>, kan Maud niet wac... »
Duivelskruid Een Zeelandthriller 1. Wanneer in de schemering aan de rand van Vlissingen een hardloopster wordt misbruikt, heeft de nieuwe teamchef van de politie, Roos La... »
Ivoorroute Loes en Sandra maken met vier anderen een groepsreis door Oeganda. Midden in de nacht slaan ivoorstropers hun slag in een nationaal park. Wanneer Loes bij to... »
De erfgename <b>Hoe goed ken je de persoon van wie je houdt écht?Voor de lezers van Jet van Vuuren.</b>Horecaondernemer Britt Hulsman is al zesentwintig jaar gelukkig ge... »
Gelukkig hebben we Skype Gelukkig hebben we Skype! is een boek over emigranten en de familieleden die zij in Nederland achterlieten. Er staan veertig verhalen in: twintig van emigran... »
Valstrik <p>In de zomerthriller <em>Valstrik</em> van Ellen De Vriend, bekend van o.a. <em>Vermist</em>, <em>Dwaalspoor</em> en <em>Geruisloos</em>, kan Maud niet wac... »