Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het volgende verhaal De roman Het volgende verhaal betekende de definitieve internationale doorbraak van schrijver Cees Nooteboom. Het behelst het relaas van een leraar klassieke... »
Paula, Paula II 'Over de hoofden keek ik naar je gezicht, de begerige trek. En ik was niet de enige, de baron, Gilles, Nigel, zelfs Tico en het wonderkind. En de vrouwen kek... »
Mokusei! en De Boeddha achter de schutting 'Nu moest hij beginnen aan het verdriet dat hij tijdens zijn leven, ook als dat lang zou duren, nooit meer kwijt kon raken'. Dat overdenkt beroepsfotograaf A... »
Een winter vol verhalen Toen duidelijk werd dat ons een langere periode van thuisblijven, thuiswerken en thuis lezen te wachten staat, vroegen wij een aantal geliefde auteurs een ve... »
Paradijs verloren Door een onbegrijpelijke keten van oorzaken en gevolgen die wij graag toeval noemen, komt de Nederlander Erik Zondag ergens in een hopeloos kuuroord in Ooste... »
Bitterzoet honderd gedichten van vroeger en zeventien nieuwe »