Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In de bergen van Nederland `Er was eens een tijd die volgens sommigen nog steeds voortduurt. In die tijd was Nederland veel groter dan nu. Kai en Lucia, twee prachtige, onschuldige, a... »
Op reis Nadat Cees Nooteboom een roman en een dichtbundel had uitgebracht, begon hij in 1957 voor weekblad Elsevier reisverhalen te schrijven. Nooteboom ontdekte daa... »
533 Een man en zijn eiland. Wanneer de kosmopoliet Cees Nooteboomop zijn geliefde Menorca is, staat hij met beide benen in de vruchtbare aarde, omgeven door zee,... »
Met lopen nooit meer opgehouden 30 jaar al zijn ze met elkaar in gesprek. Piet Piryns stelt prikkelende vragen en Cees Nooteboom antwoordt messcherp en beeldend. Een veelheid aan aspecten v... »
Rode regen De wolken van vanochtend zijn overgedreven. De ezel van mijn buurman balkt zoals ezels al duizenden jaren balken. De regen die mij op de gedachte bracht dat ... »