Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koppige overtuiging Al in 1953 schreef C.S. Lewis een intrigerend stuk over geloof en wetenschap. Het staat onder de titel 'Koppige overtuiging' in deze mooie bundel.<br/><br/>M... »
De wondere wereld van Narnia In dit chronologisch gerangschikte bek, waarin de zeven verschillende Narnia Kronieken tot leven komen, is de magie van Narnia te beleven. Iedere spread beva... »
De zeebries der eeuwen Twee weten meer dan één, en dat geldt speciaal voor mensen uit verschillende tijden, zegt C. S. Lewis (1898-1963) ergens in deze nieuwe bundel vertaalde es... »
Een reflectie voor elke dag 'Een reflectie voor elke dag' is een bureaukalender met quotes uit het werk van C.S. Lewis. Elke dag de pagina omslaan en inspiratie opdoen met een theologis... »
De afschaffing van de mens Over de universele orde in Gods schepping als grondslag voor normen en waarden.In De afschaffing van de mens zien wij C.S. Lewis in de rol van een strijdlust... »
George MacDonald <p>'George MacDonald' van C.S. Lewis is een dagboek met voor elke dag een inspirerende kennismaking met het werk van Lewis’ Schotse leermeester. C.S. Lewis... »
Bidden Prachtige themabundel uit het werk van LewisEen van de grootste christelijke schrijvers van de vorige eeuw, C.S. Lewis, van wie onder meer klassieke werken a... »
Het laatste gevecht <p>Als Jill en Eustaas Narnia weer binnenkomen, blijkt er iets vreselijks aan de hand te zijn. De sluwe aap Draaier heeft zijn vriend, de domme ezel Puzzel, ... »
De wereld achter de kastdeur <p>In de spannende en prachtige kinderboekenklassieker ‘De wereld achter de kastdeur’ (eerder verschenen als 'Het betoverde land achter de kleerkast') va... »